пятница, 1 сентября 2023 г.

ЗАЛ №23 9-Б клас Перший урок в 2023-2024 навчальному році

 

    Початок 2023-2024 навчального року для нас є важливою датою але сьогодні перший урок для нас пройшов у онлайн форматі, в умовах війни, коли Україна виборює свою незалежність. Тому на початку заходу ми вшанували воїнів, що боронять нашу країну хвилиною мовчання.

Потім  ми переглянули відео-привітання від директора, учнів та партнерів нашого ліцею. Переглянули презетацію на тему "З відданістю Україні в серці!"(Посилання на презентацію)

  Наш класний керівник Каменькова Інна Юріївна доповила нам про безпеку життєдіяльності в умовах воєнного стану, про дотримання норм здорового способу життя, 10 умов успішного навчання, ознайомила зі структурою навчального року, нагадала правила поведінки на онлайн-уроках, про академічну доброчесність та правила користування  Електронним освітним середовищем ліцею №23(e-prostir23.zp.ua), Українською електронною освітнею системою «МійКлас», Електронним щоденником на сайті "Нові знання" (Посилання на презентацію)

        Незважаючи на великі відстані та незручності, ми змогли побачити один одного і знов відчути шкільну атмосферу. 

ЗАЛ №23 9-Б клас Тренінг для учнів 9-х класів

  15 листопада ми відвідали тренінг для учнів 9-х класів  «Інформаційна гігієна  у соціальних мережах для підлітків під час війни». В цей не...